Ota yhteyttä

Myynti

Kyrönrannankatu 2, 75500 Nurmes
Puh. (013) 316 940, 050 445 0700
myynti@porokylanleipomo.fi

Toimistomme sijaitsee Nurmeksen leipomon yhteydessä, osoitteessa Kyrönrannankatu 2 (75500 Nurmes). Toimisto on avoinna arkipäivisin klo. 8-15.

Porokylän Kahvila-leipomomyymälä, Nurmes

Kyrönrannankatu 2, 75500 Nurmes

Puh. 050 445 0744

Porokylän Leipäpuoti, Lieksa

Työpajankatu 3, 81700 Lieksa

Puh. 050 368 4470

Lieksa

Gluteeniton leipomo
Työpajankatu 3, 81700 Lieksa
myynti@porokylanleipomo.fi

Toimitusjohtaja

Erik Kärki
Puh. 050 358 8228
erik.karki@porokylanleipomo.fi

Myyntipäällikkö

Ari Kukkonen
Puh. 040 505 8524
ari.kukkonen@porokylanleipomo.fi

Myynti

Pauliina Manninen
Puh. 013 316 940
Lea Larkkonen (pakkastilaukset)
Puh. 050 445 0700
myynti@porokylanleipomo.fi

Talous

Erja Huovinen
Puh. 050 472 5188
erja.huovinen@porokylanleipomo.fi

Henkilöstöhallinto ja palkanlaskenta

Milla Kotivuori
Puh. 050 445 0711
milla.kotivuori@porokylanleipomo.fi

Avoin työpaikkahaku

rekry@porokylanleipomo.fi

Tekninen päällikkö

Teemu Matilainen
Puh. 040 830 9491
teemu.matilainen@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Nurmeksen leipomo

Ville Korkalainen
Puh. 050 341 3745
ville.korkalainen@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Lieksan gluteeniton leipomo

Pasi Mikkonen
Puh. 050 372 8292
pasi.mikkonen@porokylanleipomo.fi

 

Tuotepalaute