Ota yhteyttä

Asiakaspalvelu & Myynti

Kyrönrannankatu 2, 75500 Nurmes
Puh. 013 316 940
myynti@porokylanleipomo.fi

Asiakaspalvelu palvelee puhelimitse arkisin klo 7-16. Ota yhteyttä asiakaspalveluumme myös tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä, palautteissa ja reklamaatioissa.

Kaupallinen johtaja

Olli Kurppa

myynnin johto, ketjuyhteistyö

Alue: Pohjois-Karjala, Kainuu
Puh. 010 202 3976
olli.kurppa@porokylanleipomo.fi

Aluemyyntipäällikkö

Tytti Salonen

Alue: Itä-Uusimaa, Päijät-Häme, Kymenlaakso, Keski-Suomi, Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Savo 
Puh. 010 202 3979
tytti.salonen@porokylanleipomo.fi

Aluemyyntipäällikkö

Hanne Piilinen

Alue: Länsi-Uusimaa, Kanta-Häme, Varsinais-Suomi, Pirkanmaa, Satakunta, Pohjanmaa, Pohjois-Suomi
Puh. 010 202 3978
hanne.piilinen@porokylanleipomo.fi

________________________________________________________________________________________________

Toimitusjohtaja

Erik Kärki
Puh. 050 358 8228
erik.karki@porokylanleipomo.fi

Kaupallinen johtaja

Olli Kurppa
Puh. 010 202 3976
olli.kurppa@porokylanleipomo.fi

Henkilöstöjohtaja

Tomi Tuomasjukka
Puh. 050 433 9049
tomi.tuomasjukka@porokylanleipomo.fi

Markkinointipäällikkö

Marika Pulkkinen
Puh. 050 355 6569
marika.pulkkinen@porokylanleipomo.fi

Tuotepäällikkö

Joonas Pelo
Puh. 050 594 7044
joonas.pelo@porokylanleipomo.fi

Talous

Erja Huovinen
Puh. 050 472 5188
erja.huovinen@porokylanleipomo.fi

Henkilöstöhallinto ja palkanlaskenta

Anni Piironen (Milla Kotivuoren sijaisuus)
Puh. 050 445 0711
anni.piironen@porokylanleipomo.fi

Avoin työpaikkahaku

mainitse hakemuksessasi, että mihin toimipisteeseen haet. Voit lähettää avoimen hakemuksen osoitteeseen;

rekry@porokylanleipomo.fi

___________________________________________________________________________

Tehtaanjohtaja, Nurmeksen leipomo

Ville Korkalainen
Puh. 050 341 3745
ville.korkalainen@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Nurmeksen leipomo

Antti Hallikainen
Puh. 050 470 0211
antti.hallikainen@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Lieksan gluteeniton leipomo

Pasi Mikkonen
Puh. 050 534 3641
pasi.mikkonen@porokylanleipomo.fi

___________________________________________________________________________

Porokylän Kahvila-leipomomyymälä, Kyrönrannankatu 2, Nurmes

Avoinna ma-pe 8-16. Puh. 0504450744

Tuotteisiin liittyvissä palautteissa ja reklamaatioissa ota yhteys asiakaspalvelunumeroomme 013-316 940.

Porokylän Leipäpuoti, Työpajankatu 3, Lieksa

Avoinna ma-pe 8-15. Puh. 050 368 4470

Tuotteisiin liittyvissä palautteissa ja reklamaatioissa ota yhteys asiakaspalvelunumeroomme 013-316 940.

____________________________________________________________________

Laskutusohje:

Nimi: Porokylän Leipomo Oy
Y-tunnus: 0837053-2
Verkkolaskuosoite: 003708370532
Välitystiedot/Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskutusohjeemme kokonaisuudessaan löydät tästä linkistä.

Palautteesi

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.