Ota yhteyttä

Myynti & Asiakaspalvelu

Kyrönrannankatu 2, 75500 Nurmes
Puh. 013 316 940
myynti@porokylanleipomo.fi

Asiakaspalvelu palvelee puhelimitse arkisin klo 7-16. Ota yhteyttä asiakaspalveluumme myös tuotteisiin liittyvissä kysymyksissä, palautteissa ja reklamaatioissa.

Toimistomme sijaitsee Nurmeksen leipomon yhteydessä, osoitteessa Kyrönrannankatu 2 (75500 Nurmes).

Lieksa

Gluteeniton leipomo
Työpajankatu 3, 81700 Lieksa

Toimitusjohtaja

Erik Kärki
Puh. 050 358 8228
erik.karki@porokylanleipomo.fi

Kaupallinen johtaja

Olli Kurppa
Puh. 050 560 3062
olli.kurppa@porokylanleipomo.fi

Asiakaspalvelu & myynti

Asiakaspalvelu, tilaukset ja kuluttajapalautteet 013 316 940

Lea Larkkonen
Puh. 050 445 0700

myynti@porokylanleipomo.fi

Pauliina Manninen (pakkastilaukset)
Puh. 050 355 8934
pauliina.manninen@porokylanleipomo.fi

Markkinointi

Marika Pulkkinen
Puh. 050 355 6569
marika.pulkkinen@porokylanleipomo.fi

Talous

Erja Huovinen
Puh. 050 472 5188
erja.huovinen@porokylanleipomo.fi

Henkilöstöhallinto ja palkanlaskenta

Anni Piironen (Milla Kotivuoren sijaisuus)
Puh. 050 445 0711
anni.piironen@porokylanleipomo.fi

Avoin työpaikkahaku

mainitse hakemuksessasi, että mihin toimipisteeseen haet. Voit lähettää avoimen hakemuksen osoitteeseen;

rekry@porokylanleipomo.fi

Tehtaanjohtaja, Nurmeksen leipomo

Ville Korkalainen
Puh. 050 341 3745
ville.korkalainen@porokylanleipomo.fi

Tuotepäällikkö

Joonas Pelo
Puh. 050 594 7044
joonas.pelo@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Nurmeksen leipomo

Antti Hallikainen
Puh. 050 470 0211
antti.hallikainen@porokylanleipomo.fi

Tuotantopäällikkö, Lieksan gluteeniton leipomo

Pasi Mikkonen
Puh. 050 534 3641
pasi.mikkonen@porokylanleipomo.fi

Porokylän Kahvila-leipomomyymälä, Nurmes

Kyrönrannankatu 2, 75500 Nurmes

Avoinna ma-pe klo 8-16.  Keittolounasta tarjolla klo 10.30-14.00.

Puh. 050 445 0744

Tuotteisiin liittyvissä palautteissa ja reklamaatioissa ota yhteys asiakaspalvelunumeroomme 013-316 940.

Porokylän Leipäpuoti, Lieksa

Työpajankatu 3, 81700 Lieksa

Avoinna ma-pe 8-15. Puh. 050 368 4470

Tuotteisiin liittyvissä palautteissa ja reklamaatioissa ota yhteys asiakaspalvelunumeroomme 013-316 940.

Laskutusohje:

Nimi: Porokylän Leipomo Oy
Y-tunnus: 0837053-2
Verkkolaskuosoite: 003708370532
Välitystiedot/Verkkolaskuoperaattori: Maventa
Välittäjätunnus: 003721291126
Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

Laskutusohjeemme kokonaisuudessaan löydät tästä linkistä.

Palautteesi

  • Pudota tiedostot tähän tai
    Max. tiedoston koko: 128 MB, Max. tiedostot: 5.